O NÁS

Společnost Driga s.r.o. se od roku 2001 zabývá prodejem technologických celků a strojního vybavení v oboru recyklací a zpracování různých surovin, v tomto oboru exkluzivně zastupujeme německou firmu Pallmann. Další aktivitou firmy je prodej strojů a materiálů pro žárové nástřiky ( Oerlikon Metco ).

Driga s.r.o. je také zástupcem švýcarského výrobce strojů a zařízení pro žárové nástřiky Oerlikon Metco, včetně dodávek speciálních materiálů ( práškových i drátů ), včetně kompletních pracovišť pro zvolené aplikace.

 • 1

  RECYKLACE

  Společnost DRIGA s.r.o. se v oblasti zpracování druhotných surovin zabývá především drcením plastových materiálů z různých druhů odvětví (automobilový, obalový, výrobní průmysl), pryžových materiálů (pneumatik) a vhodného elektro odpadu. Drcení těchto materiálů může probíhat v několika stupních a to primární drcení, sekundární drcení, pulverizace případně následná aglomerace fóliových materiálů. V České a Slovenské republice zastupujeme přední společnost PALLMANN (Německo).

  Společnost PALLMANN má díky svým zkušenostem a dlouholeté historii ve svém portfoliu řadu unikátních strojů na různé aplikace.

 • 2

  ŽÁROVÉ NÁSTŘIKY (Oerlikon Metco)

  Driga s.r.o. je také zástupcem švýcarského výrobce strojů a zařízení pro žárové nástřiky Oerlikon Metco, včetně dodávek speciálních materiálů (práškových i drátů), včetně kompletních pracovišť pro zvolené aplikace.

  Žárové nástřiky jsou technologií poskytující funkčně efektivní povlaky ( keramické, kovokeramické a kovové ), používané v mnoha odvětvích průmyslu.

  Jde o univerzální, vysoce kvalitní a ekonomické technologie umožňují přizpůsobit povrchové vlastnosti dílů a součástí provozním podmínkám...

  VÍCE INFO

 • 3